Beste prijs bij direct boekenGratis annulerenGratis zwembad en wellnessGratis parkeren
077 397 60 00
8,4 · 1829 reviews Tripadvisor4,1 · 530 beoordelingen
BoekZoek en boek

Over ons

Familiehotel met vier sterren aan het meer en de Kasteelse Bossen in Horst. U vindt hier 78 kamers en suites, restaurant BØFF, wellness en twaalf zalen onder één dak.

Meer over Parkhotel Horst
Zoek en boek
Winkelpaviljoens en hangende bloembakken in Designer Outlet Roermond

Shoppen & steden

Designer Outlet Roermond

Ruim 150 merkwinkels naast de oude binnenstad

Plaats
Roermond
Adres
Stadsweide 2, 6041 TD Roermond
Open
elke dag, tijden op mcarthurglen.com
Winkels
meer dan 150
Binnenstad
3 minuten lopen
Route in Google Maps
Vakwerkpand en winkelstraat met bloembakken in Designer Outlet Roermond

Een dorp van merkwinkels

Designer Outlet Roermond van McArthurGlen ging in november 2001 open met zo'n zeventig winkels, op het terrein van de voormalige Ernst Casimirkazerne. Na uitbreidingen in 2005 en 2011 telt het centrum meer dan 150 winkels, en in 2018 kwamen er ongeveer acht miljoen bezoekers.

De tweede fase werd gebouwd in de stijl van Amsterdamse grachtenpanden; elders staan witte paviljoens en vakwerk. Bekende merken als Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Burberry en Nike verkopen hier met korting tot 70 procent.

Winkels in Designer Outlet Roermond met de toren van de Christoffelkathedraal op de achtergrond

Drie minuten van de binnenstad

Boven de winkels ziet u de toren van de Christoffelkathedraal: de historische binnenstad van Roermond ligt op drie minuten lopen. Wie met de trein komt, loopt vanaf het station door het centrum naar de outlet.

Bij Guest Services leent u gratis een rolstoel (tegen borg) of bij regen een paraplu. Honden zijn welkom aan de lijn, en uw tassen kunt u kwijt in een kluisje dat u met uw telefoon reserveert.

Tip van de receptie

Shop in de ochtend en loop daarna in drie minuten de oude binnenstad in voor de lunch. Uw tassen zet u tussendoor in een kluisje dat u met uw telefoon reserveert. Kijk de dag ervoor op mcarthurglen.com, want rond feestdagen en in de herfstvakantie wijken de openingstijden af.

Team receptie, Parkhotel Horst

Goed om te weten

  • Druk plein met winkelend publiek in Designer Outlet RoermondElke dag openDe outlet is op 363 dagen per jaar open, ook op zondag. De actuele tijden staan op mcarthurglen.com.
  • Winkelstraat in de regen met voorbijgangers onder een parapluRolstoel en parapluGratis rolstoelen tegen borg, scootmobielen, hellingbanen en liften. Bij regen leent u een paraplu bij Guest Services.
  • Twee kleine honden aan de lijn op een geplaveide straatHonden welkomAangelijnde honden mogen mee. Er staan waterbakken bij restaurants en bij Guest Services zijn gratis poepzakjes.
  • De Markt in de binnenstad van RoermondLopend naar de binnenstadDe historische binnenstad van Roermond, met de Markt en de Christoffelkathedraal, ligt op drie minuten lopen.

Foto plein: qwesy qwesy (CC BY 3.0); via Wikimedia Commons. Foto’s regen Vito Giaccari en honden Max W via Pexels.

Gasten aan het ontbijt in het restaurant van Parkhotel Horst
Winkelgevel met blauwe luifels en lantaarns in Designer Outlet Roermond
Het binnenzwembad van Parkhotel Horst
Een gast proost met een glas wijn in restaurant BØFF

Zo maakt u er een dag van

Van het ontbijtbuffet naar het outlet in Roermond, en terug naar uw eigen wellness.

  1. Begin de dag aan het ontbijtbuffet van Parkhotel Horst.

  2. Een half uur rijden, dan shopt u in meer dan 150 merkwinkels, drie minuten lopen van de binnenstad van Roermond.

  3. Terug in Horst wachten het binnenzwembad, de sauna’s en de wellness-lounge, gratis voor hotelgasten.

  4. Sluit de dag af met een diner in restaurant BØFF.

Uw kamer, wellness inbegrepen

Zes kamers, van de comfort kamer tot het appartement. Bij elke kamer gebruikt u zwembad, sauna's, stoombad en lounge gratis.

1/6
Torensuite met vrijstaand ligbad, Parkhotel Horst

Torensuite

34 m² · vrijstaand ligbad · 55” tv

1/6

Zo komt u er

Vanaf het hotel bent u er ongeveer:

Kaart met Parkhotel Horst en Designer Outlet Roermond

Designer Outlet Roermond, Stadsweide, Roermond

30 min met de auto (39,1 km)

Route in Google Maps

Hoe ver is Designer Outlet Roermond van Parkhotel Horst?

Ongeveer 30 minuten met de auto, zo'n 39 kilometer. Het adres is Stadsweide 2 in Roermond.

Hoeveel winkels heeft Designer Outlet Roermond?

Meer dan 150, plus restaurants. Bekende merken verkopen er met korting tot 70 procent.

Kunt u vanaf de outlet naar de binnenstad van Roermond lopen?

Ja. De historische binnenstad ligt op drie minuten lopen. Vanaf station Roermond loopt de route door het centrum naar de outlet.

Is Designer Outlet Roermond op zondag open?

Ja. De outlet is op 363 dagen per jaar open, ook in het weekend. Rond feestdagen en in vakanties wijken de tijden af; kijk daarom vooraf op mcarthurglen.com.

Mag uw hond mee naar de outlet?

Ja, aan de lijn. Er staan waterbakken bij verschillende restaurants en bij Guest Services zijn gratis poepzakjes.

Foto’s meer-kaarten: Raimond Spekking (CC BY-SA 4.0); Kürschner (CC0, Wikimedia Commons); G.Lanting (CC BY 4.0); via Wikimedia Commons.

Foto’s: qwesy qwesy (1, 2, 3, 4; CC BY 3.0); Txllxt TxllxT (CC BY-SA 4.0); via Wikimedia Commons.

Gasten op het terras van Parkhotel Horst

Na het outlet: zwembad, wellness en een diner bij BØFF

Een half uur van Roermond slaapt u in het groen, met uw eigen wellness in huis.

077 397 6000